top of page

HAKKIMIZDA

 

AKDENİZ MAKİNA VE GIDA SANAYİ TİC.LTD.ŞTİ., 2005 yılında kurulmuş bir toptan ticaret şirketidir. Firmamız, CEVİZLİ MAH. TINAZTEPE SK. NO: 27 İÇ KAPI NO: 1 34846 MALTEPE/İstanbul lokasyonunda faaliyet göstermektedir ve gıda takviye ürünleri ve çeşitli ürünlerin satışı üzerine odaklanmıştır.

 

Vizyonumuz

Misyonumuz, müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunarken onların beklentilerini aşmak ve memnuniyetlerini sağlamaktır. Sektörde lider bir konuma ulaşarak, güvenilirliğimizi ve sadakatimizi sürdürmek, aynı zamanda topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek amacındayız.

 

Misyonumuz

AKDENİZ MAKİNA VE GIDA SANAYİ TİC.LTD.ŞTİ. olarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ve işimizi etik değerler çerçevesinde yürütmeyi amaçlıyoruz. Sürekli iyileşme ve yenilikçilik anlayışımızla, müşterilerimize değer katmayı ve onların ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz.

 

Ürünlerimiz

Firmamız geniş bir ürün yelpazesine sahiptir ve müşterilerimize çeşitli sektörlerdeki ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır. Başlıca ürün kategorilerimiz arasında [örnek olarak: takviye destek ürünleri ,kişisel bakım ürünleri, gıda makineleri, ambalaj malzemeleri, endüstriyel ekipmanlar] bulunmaktadır. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için sürekli olarak ürün portföyümüzü genişletmekte ve güncellemekteyiz.

 

İşbirlikleri

AKDENİZ MAKİNA VE GIDA SANAYİ TİC.LTD.ŞTİ. olarak, sadece müşterilerimize değil, aynı zamanda iş ortaklarımıza da değer veriyoruz. Güçlü ve uzun vadeli ilişkiler kurmayı, karşılıklı kazan-kazan durumları oluşturmayı önemsiyoruz. İş ortaklarımızla olan güvene dayalı ilişkilerimiz, başarılı bir iş yapma kültürünün temelini oluşturur.

 

AKDENİZ MAKİNA VE GIDA SANAYİ TİC.LTD.ŞTİ. olarak, müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı taahhüt ediyoruz ve sizinle uzun süreli bir iş birliği kurmayı dört gözle bekliyoruz.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
bottom of page